İzmir Kâtip Çelebi Ünivesitesi Slogan

2015 Yılı Etkinlikleri

"Tiroit ve Paratiroit: Güncel Patolojik Yaklaşım 14 Haziran 2015"

Patoloji Dernekleri Federasyonu Endokrin Patoloji Çalışma Grubu olarak İKÇÜ AEAH Patoloji Kliniği'nden Doç. Dr. Demet Etit ile planlanan "Tiroit ve Paratiroit: Güncel Patolojik Yaklaşım" konulu toplantı 14 Haziran 2015 tarihinde Hastane A Konferans salonunda gerçekleştirilmiştir.

Detaylar için Tıklayınız.

"Hasta Hekim İletişimi 12 Mayıs 2015"

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Elif KORALP ÖZEL'in konuşmacı olduğu "Hasta Hekim İletişimi" konulu konferans İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ameliyat Binası Küçük Konferans Salonunda 12.05.2015 tarihinde Sürekli Tıp Eğitim Kurulunun katkılarıyla düzenlenmiştir. 

"Bariatrik Cerrahide Güncel Yaklaşımlar 04 Mayıs 2015"

Ege Bölgesi Cerrahi Derneği ile ortak düzenlendi.

 "Çağımızın Vebası Kanser 15 Nisan 2015"

Çiğli Belediyesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi işbirliğinde “Çağımızın Vebası Kanser” konulu seminer düzenlendi. Çiğli Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde bütün detaylarıyla anlatılan ve “çağın vebası” olarak adlandırılan kanser konulu seminere ilgi ve katılım oldukça yüksek oldu.

Detayları için Tıklaynız.

"Temel İstatistik Kursu 03 Şubat 2015"

03.02.2015 Salı Günü İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi B Konferans Salonunda gerçekleştirilen Temel İstatistik Kursuna Asistan ve Uzman hekimlerden oluşan 64 kişilik katılım sağlanmıştır. 3 saat süren söz konusu kurs sonucunda Asistanların eğitimine yönelik  kursun 6(altı) ayda bir gerçekleştilmesi kararına varılmıştır. 

Menüyü Kapat